SSpinbara

Klub VIP Spinbara

Na tej stronie wyjaśniamy, jak działa program lojalnościowy i czym różnią się jego poziomy. Znajdziesz tu informacje potrzebne do poznania zasad uczestnictwa.

Spinbara: nagrody za regularną grę

Drabina obejmuje poziomy od 1 do 5.

Status zdobywa się dzięki grze w czasie, więc nie musisz podnosić stawek, aby go osiągnąć.

Sprawdź, jak długo utrzymujesz dany poziom i jakie działanie powoduje jego reset.

Nagrody programu mają własne warunki, dlatego przeczytaj je przed odebraniem nagrody.

Limity ustalone dla odpowiedzialnej gry obowiązują na każdym poziomie.

Pytania dotyczące poziomu lub nagrody kieruj do naszych kanałów wsparcia.

12345

Bonusy i promocje

Aktywnych jest 7 promocji. Bonus Sportowy od Pierwszej Wpłaty ma typ reload, więc jest związany z ponowną wpłatą, a jego dopasowanie wynosi 100% do 450 zł.

Krypto Bonus Powitalny w Kasynie ma dopasowanie 200%, lecz maksymalna wartość bonusu wynosi 3 000 USDT, dlatego procent nie zwiększa kwoty ponad ten limit.

Bonus du weekend działa w każdy weekend, a wymagania obrotu wynoszą 35x depozytu wraz z bonusem, więc wypłata środków objętych tą promocją zależy od spełnienia tego warunku.

Bonus hebdomadaire jest dostępny od poniedziałku do czwartku, a jego minimalny depozyt wynosi 20 €, co wiąże tę promocję z wpłatą spełniającą określony próg.

PromocjaOferta
Bonus Sportowy od Pierwszej Wpłaty100% do 450 zł
Krypto Bonus Powitalny w Kasynie200% aż do 3,000 USDT
Kryptowalutowy Bonus Powitalny na Zakłady100% aż do 200 USDT
Bonus za 1er depozyt150% do 1 500 € + 200 darmowe spiny
Bonus weekendowy50% do 700 € + 50 darmowe spiny
Bonus tygodniowy50 darmowe spiny
Cashback Live Casino25% do 200 €

Warunki: Bonus weekendowy — W każdy weekend · Obrót 35x depozytu + bonusu, Bonus tygodniowy — Minimalna wpłata 20 € · Od poniedziałku do czwartku, Cashback Live Casino — Obrót x1

Spinbara

Zajmie tylko minutę

Rejestracja

Co warto wiedzieć

Jakie bonusy powitalne są dostępne?

Bonus Sportowy od Pierwszej Wpłaty daje 100% do 450 zł, Krypto Bonus Powitalny w Kasynie daje 200% aż do 3 000 USDT, a Kryptowalutowy Bonus Powitalny na Zakłady daje 100% aż do 200 USDT.

Jakie wartości procentowe mają dostępne bonusy?

Bonus Sportowy od Pierwszej Wpłaty wynosi 100%, Krypto Bonus Powitalny w Kasynie 200%, Kryptowalutowy Bonus Powitalny na Zakłady 100%, Bonus 1er dépôt 150%, Bonus du weekend 50%, a Cashback Live Casino 25%.

Jakie są maksymalne wartości bonusów?

Maksymalna wartość Bonusu Sportowego od Pierwszej Wpłaty to 450 zł, Krypto Bonusu Powitalnego w Kasynie 3 000 USDT, Kryptowalutowego Bonusu Powitalnego na Zakłady 200 USDT, Bonusu 1er dépôt 1 500 €, Bonusu du weekend 700 €, a Cashbacku Live Casino 200 €.

Jakie promocje są dostępne?

Dostępne są Bonus Sportowy od Pierwszej Wpłaty, Krypto Bonus Powitalny w Kasynie, Kryptowalutowy Bonus Powitalny na Zakłady, Bonus 1er dépôt, Bonus du weekend oraz Bonus hebdomadaire.