SSpinbara

Recenzja Spinbara

Spinbara opinie pomagają poznać, co znajdziesz w naszym kasynie i jakie informacje warto sprawdzić przed rozpoczęciem gry.

Spinbara · kasyno online

Spinbara to kasyno online dla osób, które chcą korzystać z oferty automatów i innych gier w jednym miejscu. Dostępnych jest 14 008 gier, więc zakres rozgrywki obejmuje wiele różnych tytułów i formatów.

Najważniejszym elementem oferty powitalnej jest bonus w wysokości 100% do 2 250 zł oraz 200 darmowych spinów. Oznacza to, że przy spełnieniu warunków przypisanych do tej oferty możesz otrzymać bonus oraz darmowe spiny w określonym przez nią zakresie.

Nad naszym kasynem wskazany jest regulator Anjouan.

Co wyróżnia naszą ofertę

  • Wsparcie po francusku

    Nasze wsparcie jest dostępne w języku francuskim.

  • Wiele wersji językowych

    Serwis jest dostępny po angielsku, niemiecku, fińsku, francusku, węgiersku, norwesku, polsku, portugalsku, włosku, hiszpańsku, słowacku, słoweńsku, grecku, czesku, niderlandzku, chorwacku i chińsku.

  • Bonus sportowy

    Bonus Sportowy od Pierwszej Wpłaty daje 100% do 450 zł.

  • Pomoc przez całą dobę

    Nasze wsparcie działa 24/7.

Promocje i bonusy: Spinbara opinie

Bonus Sportowy od Pierwszej Wpłaty działa jako promocja reload i daje 100% do 450 zł. Oznacza to, że oferta jest związana z kolejnym depozytem, a maksymalny bonus wynosi 450 zł.

Krypto Bonus Powitalny w Kasynie jest promocją powitalną o wartości 200% aż do 3 000 USDT.

Kryptowalutowy Bonus Powitalny na Zakłady także jest promocją powitalną, lecz zapewnia 100% aż do 200 USDT.

Bonus 1er dépôt jest promocją powitalną z dopasowaniem 150%, maksymalnym bonusem 1 500 € i 200 darmowymi spinami.

Bonus du weekend jest promocją reload dostępną Tous les weekends. Obejmuje dopasowanie 50% do 700 € oraz 50 darmowych spinów, a jej warunek to Wager de 35x le dépôt + le bonus.

Bonus hebdomadaire jest promocją darmowych spinów od Du lundi au jeudi; wymaga minimalnego depozytu 20 € i obejmuje 50 darmowych spinów.

Cashback Live Casino daje 25% do 200 €, a jego warunek to Wager de x1.

Strona wskazuje 7 aktywnych promocji. Przed pierwszym depozytem przeczytaj warunki każdej oferty, ponieważ wymagania obrotu mogą wpływać na możliwość wypłaty środków. Sprawdź numer licencji w publicznym rejestrze regulatora. Zacznij od małych kwot, poznając działanie serwisu. Weryfikację tożsamości wykonaj wcześniej, ponieważ jest wymagana przed pierwszą wypłatą. Przed rozpoczęciem gry ustaw limit depozytu.

PromocjaOferta
Bonus Sportowy od Pierwszej Wpłaty100% do 450 zł
Krypto Bonus Powitalny w Kasynie200% aż do 3,000 USDT
Kryptowalutowy Bonus Powitalny na Zakłady100% aż do 200 USDT
Bonus za 1er depozyt150% do 1 500 € + 200 darmowe spiny
Bonus weekendowy50% do 700 € + 50 darmowe spiny
Bonus tygodniowy50 darmowe spiny
Cashback Live Casino25% do 200 €

Warunki: Bonus weekendowy — W każdy weekend · Obrót 35x depozytu + bonusu, Bonus tygodniowy — Minimalna wpłata 20 € · Od poniedziałku do czwartku, Cashback Live Casino — Obrót x1

Depozyty i wypłaty

Wypłaty są realizowane w przybliżeniu w ciągu 1–3 dni. Dostępnych jest 20 metod płatności, a minimalna wypłata wynosi 10 €; limity zależą od statusu VIP. BLIK nie obsługuje wypłat, podobnie jak paysafecard, dlatego te metody służą wyłącznie do wpłat. Informacje dotyczące metod płatności i limitów są przedstawione w sekcjach depozytów i wypłat.

  • Visa / Mastercardkarta
  • BLIKtelefon komórkowy · Tylko wpłata
  • Skrille-portfel
  • Netellere-portfel
  • paysafecardvoucher · Tylko wpłata
  • Jetone-portfel

Spinbara · Odpowiedzialna gra

Graj odpowiedzialnie, ponieważ hazard może uzależniać — przypominamy o tym w stopce serwisu. Traktuj grę jako rozrywkę i zwracaj uwagę na własne zachowanie, gdy przestaje być kontrolowane.

Poproś o auto-wykluczenie, wysyłając wiadomość e-mail do naszego działu wsparcia. Ta forma jest jedynym sposobem uzyskania auto-wykluczenia, dlatego pozostałe kanały kontaktu nie służą do tego celu.

  • Organ regulacyjnyAnjouan
  • Numer licencjiALSI-202411077-F12
  • OperatorStellar LTD
  • Minimalny wiek18
Najważniejsze dane
OperatorStellar LTD
Organ regulacyjnyAnjouan
Numer licencjiALSI-202411077-F12
Gry14008
Oferta powitalna100% do 2 250 zł
Minimalna wpłata20 €
WsparcieLive chat · Email · FAQ
AplikacjaMobile · Mobile browser
Minimalny wiek18

Dobrze wiedzieć

Od jakiego wieku mogę korzystać z kasyna?

Z kasyna mogą korzystać osoby, które ukończyły 18 lat.

Co dają dostępne bonusy powitalne?

Bonus Sportowy od Pierwszej Wpłaty daje 100% do 450 zł, Krypto Bonus Powitalny w Kasynie daje 200% aż do 3 000 USDT, a Kryptowalutowy Bonus Powitalny na Zakłady daje 100% aż do 200 USDT.

Jaki procent wpłaty obejmują bonusy?

Bonus Sportowy od Pierwszej Wpłaty obejmuje 100%, Krypto Bonus Powitalny w Kasynie 200%, Kryptowalutowy Bonus Powitalny na Zakłady 100%, Bonus 1er dépôt 150%, Bonus du weekend 50%, a Cashback Live Casino 25%.

Jakie są maksymalne kwoty bonusów?

Bonus Sportowy od Pierwszej Wpłaty ma maksymalną kwotę 450 zł, Krypto Bonus Powitalny w Kasynie 3 000 USDT, Kryptowalutowy Bonus Powitalny na Zakłady 200 USDT, Bonus 1er dépôt 1 500 €, Bonus du weekend 700 €, a Cashback Live Casino 200 €.